Profil společnosti:

Jediný majitel a jednatel společnosti New Home Reality s.r.o. Bc. Petr Novotný se všem činnostem v oblasti realit věnuje již více jak 9 let. Jeho zájmem je, aby společnost New Home Reality s.r.o. poskytovala pouze kvalitní služby v oblasti nákupu, prodeje, pronájmu nemovitostí, a to včetně všech souvisejících služeb.
Zejména se jedná o komplexní právní servis, spočívající ve vypracování všech potřebných smluv, včetně zajištění notářské, advokátní či jiné úschovy a všechny úkony spojené se zápisy či změnami v příslušném katastru nemovitostí.
Společnost dále poskytuje služby v oblasti ekonomického, finančního a daňového poradenství, spočívajícího v zajištění hypotečních úvěrů, zastupování klientů v bankách i při úkonech souvisejících s předčasným splacením již existujících úvěrů, s výmazem zástavního práva, se zajištěním refinancování již poskytnutých úvěrů, pro finanční úřad za Vás vypracujeme daňové přiznání pro účely daně z převodu nemovitostí apod.
Kromě výše uvedeného Vám také nabízíme odbornou pomoc při řešení exekucí, můžeme Vám zajistit vhodné pojištění nemovitostí, vypracování znaleckých posudků a jsme připraveni Vám ve všech výše uvedených věcech poskytnout bezplatnou konzultaci.
V případě obchodu s nemovitostmi se téměř vždy jedná o velké investice a je nutné všem činnostem s tím souvisejícím věnovat náležitou pozornost a postupovat s maximální opatrností, prověřovat všechny dokumenty a současně pro klienty hledat pro ně nejvhodnější řešení s ohledem na jejich potřeby a možnosti. A to je cílem činnosti společnosti New Home Reality s.r.o. Chceme, aby všichni ti, kteří se na nás obrátí, byli s našimi službami spokojeni, aby se k nám vraceli při řešení svých dalších potřeb a aby nás právě z těchto důvodů mohli s klidným svědomím a v dobré víře doporučovat svým přátelům .

Jednatel společnosti:

Bc. Petr Novotný, mobil: +420 777 770 063,
 
 
Portrét

Finanční a ekonomický poradce:

Ing. Jaroslava Kloudová, mobil: + 420 603 461 187

E-mail: jkloudova@volny.cz

Portrét

 

Sídlo společnosti:

Blanická 590/3, Praha 2 – Vinohrady PSČ 120 00

 • Partneři

   

   

   

                                                                                                                                                                                                                                                     AK JUDr. Jakub Sýkora, advokát
  Prvního pluku 320/17, PSČ: 186 00                                                                                                                                                                                   Praha 8  Karlín, tel.: +420 774 432 018
  e- mail: info@ak-sykora.cz , www.ak-sykora.cz